Skip to the content

Konumu ile Gerçek

E5 ve E6’nın kesiştiği noktada yer alan Ataşehir; Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye gibi ilçelere yakınlığı ve ana arterlere kolay bağlantısıyla her yere hızla ulaşabilmenizi mümkün kılıyor. İş, alışveriş ve yaşam merkezi olarak konumlanması da Ataşehir’i daha da çekici kılıyor.

Ataşehir’in merkezi noktasındaki değerli bir arazi üzerinde yükselen Ataşehir Modern, yatırım gücü en yüksek “yeni” proje olarak öne çıkıyor. Geleceğin projesinde şimdiden yer almanın avantajlarını yaşamak da en az bu proje kadar gerçek.

Mimarisi ile Gerçek

Sadelik ve şıklığı bir araya getiren ve zamansız çizgileri ile dikkatleri üzerine çekecek Ataşehir Modern; Flex, Balance, Grand olmak üzere 3 kulede göz alıcı dairelerden oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1’e kadar her yaşam tarzına uygun, çekirdek aileden geniş aileye kadar herkesin kalp atışlarını hızlandıracak daireler, Anadolu Yakası’na cazibe katmaya hazırlanıyor.

Siz de İstanbul’u en gerçek hali ile yaşamak istiyorsanız; Ataşehir Modern tam size göre...

Gerçek Lüks

Ataşehir Modern’de hayallerinizi seçebilirsiniz. Modern ve klasik olarak sunacağımız daire tiplerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bunun yanı sıra yüksek metrekareli, özel teras havuzlu, yüksek tavanlı ve penthouse dairelerde ultra ferah yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Çocuklarınızın geniş meydanlarda eğlenerek büyüdüğü bir şehir yaşamı
Ataşehir'de hayat buluyor.

Ataşehir Modern

Manzarası ile Gerçek

Adalar, Marmara Denizi ve İstanbul manzarası seçenekleri ile donatılan Ataşehir Modern’de istediğiniz manzaraya bakma lüksüne sahipsiniz. Benzersiz tasarımıyla 4 tarafı manzaraya bakan Ataşehir Modern’de, evinizden İstanbul’u yaşamanın farkını hissedeceksiniz.

Sosyal Olanakları ile Gerçek

Ataşehir Modern’de sınırsız konforu her an yaşamanız için her detay düşünüldü. Fitness salonları, yüzme havuzları, lüks restoranlar, oyun alanları hayatınızı kolaylaştıracak. Ayrıca projede yer alan sinema salonları, yoga stüdyosu, karaoke ve parti odası ise sadece bir asansör uzağınızda...

Arkadaşlarınızla restoran ve kafelerde keyifli sohbetler yapabilir, yoga salonunda günün stresini atabilir, davet odasında en güzel organizasyonlarınızı kutlayabilir, karaoke odasında çocuklarınızla eğlenebilir ya da Joy Kitchen'da arkadaşlarınızla yemek yapmanın zevkini sonuna kadar tadabilirsiniz.

Hayattan beklediğiniz küçük ama önemli mutlulukların hepsi Ataşehir Modern’de.

Meydanları ile Gerçek

Büyük meydanların yer aldığı Ataşehir Modern’in keyfi, açık havada da devam ediyor. Mağazalar, dinlenme alanları ve süs havuzlarının yer aldığı bu meydanlarda doğa ile bütünleşmenin tadını çıkaracaksınız.