Skip to the content

Hayata Doğru Bir Adım Atın

Hayatın size açtığı bir kapının yanından neden geçip gidesiniz ki,
ardına kadar açmak varken… Mutlu bir geleceğe adım atmak 
isterseniz hatırlatalım, o kapının tam önünde duruyorsunuz. 

Yanı Başınızda Yükselen Yeni Bir Şehir

İstanbul’un parlayan yıldızı Kurtköy’de hayat Lens İstanbul’a endeksleniyor. Artık herkes onu merkez kabul edecek. Çünkü o, yüzünü geleceğe dönmüş olanların, gençlerin ve tüm İstanbul’un yeni ilgi odağı olacak... 

Kurtköy’ün başlangıç noktası denebilecek bir konumda yer alan Lens İstanbul, TEM Otoyolu’nun ve metro istasyonunun hemen yanı başında bulunuyor. Şehir içi ulaşım ağlarına yakınlığının yanı sıra Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yanında oluşuyla hem şehirlerarası hem de uluslararası ulaşım özgürlüğü sunuyor.

Modern Mimari Yaklaşım

Seçkin mimarisi, ince tasarım anlayışı ve kaliteli malzemeleriyle birinci sınıf bir yaşam tam karşınızda duruyor. "Gencim, daha önümde uzun yıllar var." diyorsanız o yıllarınızı mutluluğu beklemekle geçirmeyin. Bahçeleri, peyzajı, saunası, fitness salonu ve SPA alanı ile bu yepyeni tarza hemen geçin.

Çocuklar ve yetişkinler için ayrı kapalı havuzları ile
yaz kış yüzme keyfi sizi bekliyor.

Lens İstanbul

İhtiyacınıza Göre Daire Seçenekleri

Lens İstanbul, kapılarını dış dünyaya açık tutan anlayışı ile farklı bir bakış açısı getiriyor. Stüdyo, 1+1, 2+1 daire ve 2+1, 3+1, 4+1 loft daire seçenekleri sunan 1.162 adet rezidans dairesi ile genç ve dinamik bir yaşam vaad ediyor. Modern ve sıradışı mimarisi ile hayatınıza bambaşka bir alternatif kazandırıyor.

Yaşam Alanları

Burada alışveriş merkezi ayrıcalığına sahip olacaksınız. 85 cadde dükkanı ile sizi ihtiyacınız olan her şeye kolayca ulaştıracak olan Lens Çarşı'da özlediğimiz semt dükkanları eski tadında faaliyetlerini sürdürüyor. Mahalle kültürünün yansıması olan bu dükkanlarda alışveriş yapmak çok keyifli olacak...

Güvenli ve huzurlu yürüyüş yolları ile küçükler için de güvenli bir gelecek vaad eden Lens İstanbul, sınırları içerisindeki kreşi ile de hem çocuklar hem de ebeveynler için mutlu bir gelecek imkanı sağlıyor.

Çocuklar ve yetişkinler için ayrı kapalı havuzları ile yaz kış yüzme keyfi sizi bekliyor. Hamam ve saunasında günün yorgunluğunu atacak, fitness salonunda daima zinde kalacaksınız.

Lokasyon

İstanbul’un en keyifli üniversite kampüsleri yakınınızda. Teknolojik özgürlük yaşatan Teknopark yürüme mesafesinde. Türkiye’nin önde gelen sanayi tesisleri, şirket genel merkezleri, bankacılık üsleri ve hastaneler hemen yakın çevrenizde yer alıyor.

TEM Otoyolu, metro istasyonu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile hayatınıza konfor ve değer katıyor.